Ga naar hoofdinhoud

Miu Miu / Dames Tassen

Miu Miu is een van de grotere modehuizen die al veel bereikt hebben. Ze vallen onder de Prada Group en hebben hun headquarters samen met Prada is de stad van de mode, Parijs. Het huis begon in 1993 met als creatief directeur Miuccia Prada. Het merk straalt vrouwelijkheid uit door het gebruikt van mooie strakke silhouetten en vaak poederachtige tinten.
Uitspraak: MJOE MJOEHerkomst: 🇮🇹 ItaliëOpgericht door: Miuccia PradaSinds: 1993
Miu Miu banner
Miu Miu
Filters
Miu Miu Silver Tone Emaille Keychain Key Holder Bag Charm
Pre-LovedSALE

Miu MiuSilver Tone Emaille Keychain Key Holder Bag Charm

€ 104,40 Origineel: € 116,-

One Size

Miu Miu Blue Vitello Lux Leather Bow Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuBlue Vitello Lux Leather Bow Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Vitello Daino Leather Tote Hobo Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Daino Leather Tote Hobo Handbag

€ 760,50 Origineel: € 845,-

One Size

Miu Miu Quilted Leather Crystal Shoulder Flap Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuQuilted Leather Crystal Shoulder Flap Bag

€ 450,- Origineel: € 500,-

One Size

Miu Miu Soft Calf Leather Mini Boston Crossbody Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuSoft Calf Leather Mini Boston Crossbody Handbag

€ 1.324,80 Origineel: € 1.472,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux Hobo Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Hobo Handbag

€ 541,80 Origineel: € 602,-

One Size

Miu Miu Matelassé Vitello Lux Bow Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Vitello Lux Bow Handbag

€ 1.141,20 Origineel: € 1.268,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux Bow Bag Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Bow Bag Handbag

€ 702,90 Origineel: € 781,-

One Size

Miu Miu Vitello Pink Grained Leather Tote Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Pink Grained Leather Tote Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Chic Canvas Emblem Pouch Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuChic Canvas Emblem Pouch Bag

€ 450,- Origineel: € 500,-

One Size

Miu Miu Metallic Leather Emblem Pouch Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMetallic Leather Emblem Pouch Bag

€ 369,- Origineel: € 410,-

One Size

Miu Miu Pink Leather City Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuPink Leather City Handbag

€ 518,40 Origineel: € 576,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux Leather Small Bow Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Leather Small Bow Handbag

€ 853,20 Origineel: € 948,-

One Size

Miu Miu Matelassé Nappa Leather Crystal Pochette Shoulder Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Nappa Leather Crystal Pochette Shoulder Bag

€ 748,80 Origineel: € 832,-

One Size

Miu Miu Vitello Daino Small Tote Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Daino Small Tote Handbag

€ 450,- Origineel: € 500,-

One Size

Miu Miu Quilted Leather Coffer Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuQuilted Leather Coffer Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Lilac Vitello Shine Satchel Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuLilac Vitello Shine Satchel Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux Leather Tote Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Leather Tote Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Shoulder Bag
SALE

Miu MiuShoulder Bag

€ 2.300,- Origineel: € 2.530,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux Leather Bow Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Leather Bow Handbag

€ 702,90 Origineel: € 781,-

One Size

Miu Miu Black Matelassé Nappa Leather Top-Handle Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuBlack Matelassé Nappa Leather Top-Handle Handbag

€ 910,80 Origineel: € 1.012,-

One Size

Miu Miu Nappa Matelassé Leather Coffer Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuNappa Matelassé Leather Coffer Handbag

€ 541,80 Origineel: € 602,-

One Size

Miu Miu Golden Soft Leather City Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuGolden Soft Leather City Handbag

€ 680,40 Origineel: € 756,-

One Size

Miu Miu Bicolor Leather Biker Tote Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuBicolor Leather Biker Tote Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Metallic Leather Quilted Tote Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMetallic Leather Quilted Tote Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Grey Matelassé Nappa Leather Coffer Crossbody Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuGrey Matelassé Nappa Leather Coffer Crossbody Bag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Vitello Madras Brown Leather Tote Shoulder Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Madras Brown Leather Tote Shoulder Bag

€ 910,80 Origineel: € 1.012,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux Leather Bow Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Leather Bow Handbag

€ 450,- Origineel: € 500,-

One Size

Miu Miu Quilted Geometric Leather Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuQuilted Geometric Leather Handbag

€ 403,20 Origineel: € 448,-

One Size

Miu Miu Matelassé Nappa Leather Crystal Small Flap Crossbody Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Nappa Leather Crystal Small Flap Crossbody Bag

€ 910,80 Origineel: € 1.012,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux Leather Small Bauletto Padlock Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Leather Small Bauletto Padlock Handbag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Matelassé Nappa Leather Shoulder Crossbody Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Nappa Leather Shoulder Crossbody Bag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Quilted Nappa Leather Chevron Biker Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuQuilted Nappa Leather Chevron Biker Handbag

€ 403,20 Origineel: € 448,-

One Size

Miu Miu Blue Cotton Shoulder Bag

Miu MiuBlue Cotton Shoulder Bag

€ 1.118,25

One Size

Miu Miu Calfskin Leather Mini Drawstring Bucket Crossbody Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuCalfskin Leather Mini Drawstring Bucket Crossbody Bag

€ 748,80 Origineel: € 832,-

One Size

Miu Miu Brown Cotton Shoulder Bag

Miu MiuBrown Cotton Shoulder Bag

€ 1.118,25

One Size

Miu Miu Brown Cotton Shoulder Bag

Miu MiuBrown Cotton Shoulder Bag

€ 1.118,25

One Size

Miu Miu Vitello Lux Bow Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Bow Handbag

€ 599,40 Origineel: € 666,-

One Size

Miu Miu Matelassé Nappa Leather Top Handle Bag Leather
Pre-Loved
Miu Miu Vitello Lux Bow Hobo Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux Bow Hobo Handbag

€ 541,80 Origineel: € 602,-

One Size

Miu Miu Madras Crystal Leather Crossbody Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMadras Crystal Leather Crossbody Bag

€ 748,80 Origineel: € 832,-

One Size

Miu Miu Woven Leather Fringe Hobo Shoulder Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuWoven Leather Fringe Hobo Shoulder Bag

€ 565,20 Origineel: € 628,-

One Size

Miu Miu Black Leather Studded Clutch Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuBlack Leather Studded Clutch Bag

€ 403,20 Origineel: € 448,-

One Size

Miu Miu Studded Vitello Lux Tote Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuStudded Vitello Lux Tote Handbag

€ 633,60 Origineel: € 704,-

One Size

Miu Miu Vitello Lux City Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuVitello Lux City Handbag

€ 426,60 Origineel: € 474,-

One Size

Miu Miu Matelassé Leather City Hobo Shoulder Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Leather City Hobo Shoulder Bag

€ 403,20 Origineel: € 448,-

One Size

Miu Miu Bicolor Sequin Flap Hobo Shoulder Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuBicolor Sequin Flap Hobo Shoulder Bag

€ 864,- Origineel: € 960,-

One Size

Miu Miu White Madras Leather Bow Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuWhite Madras Leather Bow Handbag

€ 645,30 Origineel: € 717,-

One Size

Miu Miu Quilted Leather Eyelet Crossbody Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuQuilted Leather Eyelet Crossbody Bag

€ 450,- Origineel: € 500,-

One Size

Miu Miu Pink Fur Shoulder Bag
SALE

Miu MiuPink Fur Shoulder Bag

€ 393,- Origineel: € 651,-

One Size

Miu Miu Leather Madras Bicolore Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuLeather Madras Bicolore Handbag

€ 334,80 Origineel: € 372,-

One Size

Miu Miu Madras Convertible Hobo Leather Small
Pre-Loved
Miu Miu Madras Crystal Buckle Leather Small
Pre-Loved
Miu Miu Noir Leather Madras Single Flap Crossbody Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuNoir Leather Madras Single Flap Crossbody Bag

€ 450,- Origineel: € 500,-

One Size

Miu Miu Matelassé Nappa Leather Crystal Shoulder Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Nappa Leather Crystal Shoulder Bag

€ 541,80 Origineel: € 602,-

One Size

Miu Miu Matelassé Nappa Leather City Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Nappa Leather City Handbag

€ 403,20 Origineel: € 448,-

One Size

Miu Miu Matelassé Leather Hobo Shoulder Bag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Leather Hobo Shoulder Bag

€ 450,- Origineel: € 500,-

One Size

Miu Miu Matelassé Nappa Leather Bauletto Handbag
Pre-LovedSALE

Miu MiuMatelassé Nappa Leather Bauletto Handbag

€ 633,60 Origineel: € 704,-

One Size

Ontdek de Wereld van Miu Miu Tassen - Een Symbool van Luxe en Verfijning

Een Introductie in de Betoverende Wereld van Miu Miu Tassen

Stel je voor: een accessoire dat niet alleen je outfit complementeert, maar ook een verhaal vertelt van verfijning en innovatie. Miu Miu tassen zijn precies dat - een belichaming van luxe die elke fashionista doet verlangen. Met hun opvallende designs en onberispelijke vakmanschap, onderscheidt Miu Miu zich moeiteloos in de wereld van premium kledingmerken. Maar wat maakt een Miu Miu tas nou zo speciaal? Laat ons je meenemen op een reis door de weelde en het vakmanschap van Miu Miu's meest begeerde accessoires.

De Rijke Geschiedenis van Miu Miu

Miu Miu, opgericht in 1993 door Miuccia Prada, is een zustermerk van het beroemde Prada. Het merk heeft zichzelf gepositioneerd als de speelse, avant-gardistische zus, met een focus op jongere consumenten en een neiging tot het uitdagen van de normen. De naam 'Miu Miu' is een liefkozende bijnaam voor Miuccia zelf, wat het persoonlijke en intieme karakter van het merk onderstreept. Door de jaren heen heeft Miu Miu een onmiskenbare identiteit opgebouwd, met tassen die een mix zijn van moderniteit en retro-chic, een reflectie van Miuccia's eigen tegenstrijdige stijl.

Het Unieke Karakter van Miu Miu Tassen

Elke Miu Miu tas is het resultaat van een gedurfd ontwerp gecombineerd met Italiaanse vakmanschap. Wat opvalt zijn de speelse details, zoals glinsterende pailletten, onconventionele vormen en het gebruik van luxe materialen zoals fluweelzacht leder en suède. De tassen zijn niet alleen esthetisch verbluffend maar ook praktisch, met voldoende opbergruimte en compartimenten om je dagelijkse benodigdheden stijlvol te dragen.

Iconische Collecties die Harten Veroveren

Miu Miu staat bekend om een aantal befaamde collecties die de harten van vele modeliefhebbers hebben veroverd. De 'Miu Miu Matelassé'-lijn, met zijn kenmerkende gewatteerde ontwerp, is bijvoorbeeld een niet te missen item voor de echte fashionista. De 'Miu Miu Confidential' collectie, met zijn verfijnde slot en kettingriem, straalt een en al elegantie uit. Of je nu kiest voor een klassieker of je oog hebt laten vallen op een van de nieuwste toevoegingen, elke collectie vertelt zijn eigen unieke verhaal.

Een Subtiele Toets van Luxe

Het merklogo van Miu Miu is vaak subtiel maar strategisch geplaatst op hun tassen, wat een directe erkenning van het merk garandeert zonder afbreuk te doen aan de esthetiek van het ontwerp. Of het nu gaat om een ingetogen metalen plaatje, een zacht gegraveerd embleem of een schitterend ornament, het logo versterkt de luxe uitstraling en de exclusiviteit van elke tas.

Maak een Stijlstatement met Miu Miu

Een Miu Miu tas is niet zomaar een accessoire, het is een investering in jouw persoonlijke stijl en uitstraling. Met een Miu Miu tas aan je arm betreed je een wereld van glamour en prestige. Ben je klaar om je garderobe te verrijken met een stuk Italiaanse luxe? Ontdek dan nu onze collectie van Miu Miu tassen en ervaar hoe een enkele tas je look compleet kan transformeren. Voel je elke dag zelfverzekerd en stijlvol met een Miu Miu tas als je metgezel.

Mensen zoeken ook op