The New Originals

The New Originals begonnen in 2011 als een hechte groep vrienden die een blog runnen om hun liefde voor mode, design en muziek te delen. TNO begon naam te maken in het Amsterdamse uitgaansleven door onder het pseudoniem TNO SoundSystem feesten te geven op de beruchte podia. Officieel opgericht in 2015 door Rizky Lasahido, Maru Asmellash en Eben Badu, TNO, is sindsdien uitgegroeid tot een volwaardig merk.
Uitspraak: duh NJOE o-RID-zji-nuls Herkomst: 🇳🇱 Nederland Opgericht door: Rizky Lasahido, Maru Asmellash, Eben Badu Sinds: 2015

We hebben momenteel geen items van The New Originals op voorraad. Neem een kijkje bij onze andere items.

Heren Dames Kids
Als eerste weten wanneer The New Originals terug is?
Meld je aan en ontvang een melding wanneer nieuwe The New Originals items beschikbaar zijn
Ontvang updates
Als je je aanmeldt, stem je in met ons Privacybeleid . Het is mogelijk om op elk moment af te melden door op de link onderaan onze e-mails te klikken.

Waar staat The New Originals bekend om?

The New Originals – Amsterdams Streetwear met een Eigen Stem

The New Originals is een streetwearmerk geboren en getogen in Amsterdam. Het label onderscheidt zich door authentieke, eigenzinnige ontwerpen die de culturele diversiteit en creatieve energie van de stad weerspiegelen. Met roots in de Amsterdamse streetcultuur spreekt het merk een generatie aan die zichzelf wil uitdrukken via mode.

De collecties omvatten hoodies, T-shirts, trainingspakken en accessoires met grafische prints en gedurfde typografie. The New Originals sluit nauw aan bij muziek, kunst en urbane subculturen, en werkt regelmatig samen met lokale en internationale creatieven. Kwaliteit en betaalbaarheid gaan hand in hand, wat het merk toegankelijk maakt zonder aan identiteit in te boeten.

Als trots Nederlands merk vertegenwoordigt The New Originals een nieuwe generatie van lokaal talent dat internationaal doorbreekt. Ontdek de nieuwste druppels en collecties van The New Originals bij Winkelstraat.nl.