Goodies Sportive Snooker Tee Wit
€ 55,-
Goodies Sportive Snooker Tee Wit
De Goodies Sportive Snooker Tee is een wit T-shirt met een rugprint uit een club die nooit heeft bestaan: een speler gebogen over de snookertafel, met daarboven The Quartier in geschreven letters en daaronder Snooker & Billiards Hub, Goodies Sportive international, 1450 ave blvrd. Compleet met adres, alsof je het lidmaatschap draagt.
Waarvoor dit shirt gemaakt is
Dit is de witte tee uit de collectie, en wit is de moeilijkste kleur om zwaar genoeg te maken. Bij 290 grams biologisch katoen schijnt er niets door, ook niet in de zon of onder een lamp. Het shirt is relaxed gesneden, dus hij valt los over je broek in plaats van om je lijf.
Waarom deze tee het waard is
* 290 grams — wit dat dekt, en dat is bij een witte tee het hele verhaal
* Zwart op wit — het contrast dat het langst leesbaar blijft
* Een rugprint met adres — het detail dat de grap maakt
* Relaxed snit — los te dragen, ook over een wijde broek Materiaal en herkomst
100% biologisch katoen, 290 gram per vierkante meter, gemaakt in Portugal.
Goodies Sportive bedenkt clubs, buurten en zaken en drukt daar de logo's van af. De Snooker Tee is de meest ingetogen uit die reeks, voor dames en heren. Kom hem passen in onze winkel in Den Bosch.
- Artikelnummer:
- swt26white
Weet je niet zeker welke maat je moet hebben? Kijk eens naar onze .



